Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Samsung 55" THE FRAME 2024 4K QLED TV TQ55LS03DAUXXC är är en modell med en hög upplösning på 3840x2160 (Ultra HD). Njut av fantastiska ljuskontraster och levande färger tack vare
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung The Frame TQ55LS03D är 9 097 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
En TV är numera en ganska central del i vår vardagsunderhållning. Det finns ett enormt utbud av modeller och storlekar, så du bör kunna hitta en som passar just dina behov. Detta kan dock också innebära att det blir svårare att välja, så läs på lite om funktioner och olika typer av paneler för att veta exakt vad du behöver.
Om du vill ansluta både din TV och, till exempel, en spelkonsol till din hemmabio på samma gång så kan ARC-funktionen vara till hjälp. Den låter dig skicka bild och ljud genom samma HDMI-kabel, så du behöver inte använda en separat ljudkabel.
55" THE FRAME 2024 4K QLED TV TQ55LS03DAUXXC är en Smart-TV med det användarvänliga operativsystemet Tizen. Vilket ger dig möjligheten att surfa runt på nätet och använda tjänster som HBO Max, Amazon Prime, Viaplay och många fler.
Som du förstår så är 55" THE FRAME 2024 4K QLED TV TQ55LS03DAUXXC en TV med många praktiska egenskaper. Om du prisjämför 55" THE FRAME 2024 4K QLED TV TQ55LS03DAUXXC på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 9097.00 kr. Det är också en topprankad produkt sett till popularitet. Om vi jämför snittpriser för alla TV-apparater så har den här modellen ett pris som ligger under snittpriset, vilket kanske passar dig med en budget.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung The Frame TQ55LS03D |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 55.0 " |
| Operativsystem | Tizen |
| Energiklass HDR | G |
| Energiklass | G |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| Lanseringsår | 2024 |
| Färg | Svart |
Bild | |
| ALLM | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Ja |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| Local dimming | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | QLED |
| HDR-typ | HDR10+, HDR10+ Adaptive |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Bakbelyst LED | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Bild-i-Bild (PiP), HbbTV Support, Inspelningsfunktion via USB (PVR) |
| Röstassistent | Samsung Bixby |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Energiförbrukning (drift) | 83.0 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 st |
| MHL | Nej |
| Anslutningar | HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 st |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Trådlöst & Streaming | AirPlay, Miracast |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Smarta hem system | Amazon Alexa, Samsung SmartThings |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos |
| Högtalareffekt (total) | 40 W |
| Högtalartyp | Flerkanal |
Tuner | |
| TV-mottagare | Analog, Digital |
| CI/CA | CI+ |
| CI+ version | 1.4 |
| Digital TV-mottagare | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 200x200 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 74.34 cm |
| Vikt (utan stativ) | 16.9 kg |
| Höjd (utan stativ) | 70.88 cm |
| Bredd | 123.79 cm |
| Djup (utan stativ) | 2.49 cm |
| Djup (med stativ) | 22.78 cm |
| Vikt (med stativ) | 16.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-03-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .