Philips 55PUS8309
Philips 55PUS8309
Jämför
Placering
1092
i
TV
Prova flexibla betalningar medKlarna
Gränsbygdens Köpcentrum
55PUS8309/12
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
  • Paneltyp: LED
  • 4K-upplösning
  • Android TV
  • Smart TV
  • HDR
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnPhilips 55PUS8309
MärkePhilips
Specifikationer
55.0 "
OperativsystemTitan OS
Energiklass HDRG
FärgSvart
G
Bild
Ja
Nej
Nej
Ja
BildförbättringsteknikJa
Bildfiler som stödsJPEG/JPG, BMP, GIF, PNG
HDRJa
3DNej
LED
HDR-typHLG, HDR10, HDR10+
Videofiler som stödsHEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1
Funktioner
RöststyrningJa
ARC, eARC
FunktionerHbbTV Support
RöstassistentAmazon Alexa
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.5 W
Övrigt
Listad hos PriceRunner2024-04-17
Anslutningar
Antal USB-A2 st
AnslutningarUSB-A, HDMI
HDMI-version2.1
2.3
Antal HDMI3 st
Trådlöst
BluetoothJa
Google Home, Control4, Amazon Alexa
Wi-FiJa
Wi-Fi standardWi-Fi 5 (802.11ac)
Ljud
SurroundljudformatDolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Högtalareffekt (total)20 W
HögtalartypStereo
LjudfilformatMP3, AAC, FLAC, WAV
Tuner
TV-mottagareDigital
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T
Kompatibilitet
VESA-mått200x300 mm