Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips 50" TV 50PUS8319 är 12 147 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med så många olika TV-modeller på marknaden kan det vara svårt för dig att hitta rätt. För att förenkla processen är det viktigt att du lär dig om de funktioner och tekniker som finns tillgängliga, så att du kan fatta ett informerat beslut om vilken TV som bäst uppfyller dina behov.
.
Utöver en 4K-upplösning får du även så kallat HDR - High Dynamic Range. HDR är en teknik som visar upp färgerna i ett djupare spektrum med en större och tydligare kontrast mellan bildens mörkare och ljusare delar. Det gör att bilden får ett fantastiskt djup och detaljrikedom, som ger verklighetstrogna bilder och känslan av att titta ut genom ett fönster.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos 50" TV 50PUS8319. Priset för den här modellen är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den till ett bra köp. I kategorin TV-apparater är det här för närvarande en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och just nu kostar 50" TV 50PUS8319 12147.10 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips 50" TV 50PUS8319 |
| Märke | Philips |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 50.0 " |
| Operativsystem | Titan OS |
| Energiklass HDR | G |
| Energiklass | G |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Färg | Svart |
Bild | |
| ALLM | Ja |
| HFR | Nej |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Bildfiler som stöds | BMP, GIF, JPEG/JPG, PNG |
| HDR | Ja |
| Skärmteknik | LED |
| HDR-typ | HLG, HDR10, HDR10+ |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
| Bakbelyst LED | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | Ambilight, HbbTV Support |
| Röstassistent | Amazon Alexa |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Ja |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 2 st |
| MHL | Nej |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP version | 2.3 |
| Antal HDMI | 3 st |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital |
| Högtalareffekt (total) | 20 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
Trådlöst | |
| Trådlöst & Streaming | Miracast |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Smarta hem system | Amazon Alexa, Google Assistant |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 200x300 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 71.6 cm |
| Vikt (utan stativ) | 11.6 kg |
| Höjd (utan stativ) | 65.8 cm |
| Bredd | 111.6 cm |
| Djup (utan stativ) | 8.2 cm |
| Djup (med stativ) | 26.3 cm |
| Vikt (med stativ) | 12.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .