Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips 55OLED708 är 23 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En TV är numera en ganska central del i vår vardagsunderhållning. Det finns ett enormt utbud av modeller och storlekar, så du bör kunna hitta en som passar just dina behov. Detta kan dock också innebära att det blir svårare att välja, så läs på lite om funktioner och olika typer av paneler för att veta exakt vad du behöver.
Du kan använda en optisk sladd för att få ljud till ett hemmabiosystem eller en soundbar, beroende på vad dina behov är.
Om du behöver ansluta mer än en källenhet med HDMI så kan det vara bra att veta att det finns fyra HDMI-ingångar. Så med andra ord så behöver du inte koppla ur hemmabion för att kunna använda din spelkonsol.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Philips 55OLED708. I kategorin TV-apparater är det här för närvarande en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 23990.00 kr. Den här modellen har fått ett högt snittbetyg på 4.7 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips 55OLED708 |
| Märke | Philips |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 55.0 " |
| Lanseringsår | 2023 |
| Operativsystem | Google TV |
| Energiklass HDR | F |
| Energiklass | G |
| Uppdateringsfrekvens | 120 Hz |
Bild | |
| ALLM | Ja |
| Bakbelyst LED | Nej |
| HFR | Nej |
| WCG | Ja |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| Local dimming | Nej |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | OLED |
| HDR-typ | HLG, HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Ja |
| Kantbelyst LED | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | ARC, eARC |
| Funktioner | Ambilight, HbbTV Support |
| Röstassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Ja |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.3 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-27 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 3 st |
| MHL | Nej |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Ja |
| HDCP version | 2.3 |
| Antal HDMI | 4 st |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, DTS:X, Dolby AC-4 |
| Högtalareffekt (total) | 40 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | MP3, AAC, FLAC, WMA |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Smarta hem system | Amazon Alexa |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 300x300 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 72.3 cm |
| Vikt (utan stativ) | 17.9 kg |
| Höjd (utan stativ) | 70.8 cm |
| Djup (med stativ) | 24.0 cm |
| Bredd | 122.8 cm |
| Vikt (med stativ) | 18.2 kg |
| Djup (utan stativ) | 5.8 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .