Samsung TQ43LS05B
Samsung TQ43LS05B
Jämför
Samsung Samsung 43" LS05B The Sero är är en TV på 43 tum med en hög upplösning på 3840x2160 (Ultra HD). Stödet för High Dynamic Range ger dig mer detaljer och ljus som du aldrig se
Placering
1754
i
TV
Produkten finns inte i lager
POWER
4.0(735 betyg)
Samsung 43" The Sero 4K QLED TV TQ43LS05BGUXXC
Ej i lager
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
  • Operativsystem: Tizen
  • Smart TV
  • 4K-upplösning
  • HDR
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnSamsung TQ43LS05B
MärkeSamsung
Specifikationer
43.0 "
Lanseringsår2023
OperativsystemTizen
Energiklass HDRG
FärgBlå
G
Bild
Ja
Nej
Bildförhållande16:9
Nej
Ja
BildförbättringsteknikJa
HDRJa
3DNej
QLED
HDR-typHLG, HDR10+
Funktioner
RöststyrningJa
eARC
FunktionerBild-i-Bild (PiP), Time-shift, Inspelningsfunktion via USB (PVR), HbbTV Support
RöstassistentSamsung Bixby, Google Assistant
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.5 W
54.4 W
Anslutningar
Antal USB-A2 st
USB versionUSB 2.0
AnslutningarUSB-A, HDMI
Antal HDMI3 st
Trådlöst
BluetoothJa
Trådlöst & StreamingMiracast, DLNA, AirPlay
Google Home, Samsung SmartThings , Amazon Alexa
Wi-FiJa
Wi-Fi standardWi-Fi 5 (802.11ac)
Ljud
SurroundljudformatDolby Digital Plus
Högtalareffekt (total)60 W