Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips 65HFL6114 är 22 344 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Ta TV-tittandet till en ny nivå med denna 65HFL6114 från Philips som bjuder på en sylvass 4K-upplösning. Två USB-ingångar för dig som vill spela upp nedladdat innehåll från externa minnen.Två USB-ingångar för dig som vill spela upp nedladdat innehåll från externa minnen.
Om du har en flerkanalsförstärkare kan du utnyttja TV:ns optiska utgång via en optisk kabel för att få ett riktigt härligt ljud hemma i soffan som kommer få dig att känna som om du vore mitt inne i filmens handling.
Om förstärkaren för hemmabio har ARC (Audio Return Channel), så kan den kopplas ihop med denna TV:s ARC, och på detta sätt kan tevens ljud gå tillbaka till soundbaren utan att några andra kablar behövs.
65HFL6114 har en LED-display vilket fortfarande är den mest beprövade och allra mest köpta tekniken på marknaden. Att välja en TV med LED-display har många fördelar. Eftersom tekniken är så cementerad inom TV-industrin är det ett säkert kort. LED-paneler kan också uppnå oerhört vackra naturtrogna färger och en superb ljusstyrka.
Sammantaget är 65HFL6114 en TV med bra egenskaper. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 22344.00 kr. Priset för den här modellen är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips 65HFL6114 |
| Märke | Philips |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 65.0 " |
| Operativsystem | Android TV |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
Bild | |
| ALLM | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Bildförbättringsteknik | Nej |
| Local dimming | Nej |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | LED |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, WMV9 HD (VC-1), VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | ARC |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Anslutningar | |
| Antal USB-A | 2 st |
| MHL | Nej |
| USB version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0 |
| CEC | Ja |
| HDCP version | 2.2 |
| Antal HDMI | 4 st |
Skärm | |
|---|---|
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos |
| Högtalareffekt (total) | 20 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | MP3, AAC, WMA, WAV (PCM) |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Trådlöst & Streaming | Chromecast |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-T |
| CI+ version | 1.3 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.3 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 400x200 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 84.1 cm |
| Vikt (utan stativ) | 25.8 kg |
| Höjd (utan stativ) | 84.1 cm |
| Djup (med stativ) | 26.7 cm |
| Bredd | 145.9 cm |
| Vikt (med stativ) | 29.5 kg |
| Djup (utan stativ) | 8.6 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .