Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips 75HFL6114 är 33 571 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Philips 75HFL6114 med en imponerande 4K-upplösning som tar TV-tittandet till en ny nivå. Två stycken HDMI-ingångar och två USB-portar för dina mediaspelare och uppspelning av nedladdat innehåll från externa hårddiskar.En HDMI-ingång för din spelkonsol eller mediaspelare. Du hittar också en USB-portar om du vill spela upp innehåll från externa hårddiskar.
Om du har en surroundförstärkare kan du utnyttja TV:ns optiska utgång via en optisk kabel för att få ett riktigt kraftigt ljud hemma i soffan som kommer få dig att känna som om du vore mitt inne i filmens handling.
75HFL6114 har en LED-display vilket fortfarande är den mest beprövade och allra mest köpta tekniken på marknaden. Att välja en TV med LED-display har många fördelar. Eftersom tekniken är så cementerad inom TV-industrin är det ett säkert kort. LED-paneler kan också uppnå en fantastisk ljusstyrka och oerhört vackra naturtrogna färger.
Med operativsystemet Android TV har du så mycket möjligheter att du lika gärna kan säga upp ditt vanliga kanalutbud. Chromecast är inbyggt, vilket innebär att du kan visa bilder, spela musik eller streama dina favoritserier från tjänster som HBO och Netflix direkt från telefonen. Android TV stöder dessutom Google Assistant som tillåter dig att styra TV:n via Google Home enheter. Så när du inte orkar sträcka dig efter fjärrkontrollen är det bara att gapa "Google, sänk ljudet på TV:n" eller "Google visa en unboxing av Philips 75HFL6114".
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med 75HFL6114. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra modeller, men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt. För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 33571.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips 75HFL6114 |
| Märke | Philips |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 75.0 " |
| Operativsystem | Android TV |
| Ljusstyrka (nits) | 350.0 cd/m2 |
Bild | |
| ALLM | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Nej |
| Bildförbättringsteknik | Nej |
| Local dimming | Nej |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG, BMP, GIF, PNG |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | LED |
| Videofiler som stöds | HEVC/H.265, Matroska (MKV), MPEG2, AVI, MPEG4, WMV9 HD (VC-1), VP9, AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | ARC |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Anslutningar | |
| Antal USB-A | 2 st |
| MHL | Nej |
| USB version | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.0 |
| CEC | Ja |
| HDCP version | 2.2 |
| Antal HDMI | 4 st |
Skärm | |
|---|---|
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-T |
| CI+ version | 1.3 |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Trådlöst & Streaming | Chromecast |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos |
| Högtalareffekt (total) | 20 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | MP3, AAC, WMA, WAV (PCM), Matroska (MKA) |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.3 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 600x400 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 99.3 cm |
| Vikt (utan stativ) | 33.5 kg |
| Höjd (utan stativ) | 96.6 cm |
| Djup (med stativ) | 29.9 cm |
| Bredd | 168.3 cm |
| Vikt (med stativ) | 34.2 kg |
| Djup (utan stativ) | 9.4 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .