Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En golvdammsugare fungerar i alla lägen och gör ordentligt fint i ditt hem. Ljudnivån på denna produkt är 75 decibel vilket är normalt för en dammsugare.
Prova flexibla betalningar med
P.O.RADIO
Bosch BGB6X320 DAMMSUGARE
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch BGB6X320 är 2 490 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Bosch BGB6X320 är det perfekta hjälpmedlet för att hålla ditt hem rent och fint. Dammsugaren används med klassiska dammsugarpåsar som du enkelt byter vid behov.
Bosch BGB6X320 har en motoreffekt på 600 watt. Den traditionella golvdammsugaren är nästintill ett måste i varje hem. Kapaciteten hos den här typen av modell är ofta bättre än hos andra modeller.
Ljudnivån på den här dammsugaren ligger på 75 dB, vilket är normalt för en dammsugare.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. Det här är en av de mest populära dammsugarna på PriceRunner för tillfället och den går för tillfället att hitta från 2490.00 kr. Den har ett bra snittbetyg på 5.00 av 5 vilket gör den till ett riktigt bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch BGB6X320 |
| Märke | Bosch |
| Typ | Golvdammsugare |
Prestanda | |
| Aktionsradie | 12.0 m |
| Motoreffekt | 600 W |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Vikt | 4.3 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-06-10 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Filter | HEPA filter, Tvättbart filter |
| Egenskaper | Teleskoprör |
| Dammbehållare | Påse |
| HEPA-Klassificering | HEPA 13 (H13) |
| Färg | Svart |
| Ljudnivå | 75 dB |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .