Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För dig som bor i en mindre lägenhet är en handdammsugare ett bra val. Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en behållare som du enkelt tömmer
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch BHN20L Blå är 948 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 15 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som kunna dammsuga mindre ytor smidigt. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Du sparar alltså både på miljön och din plånbok!
En handdammsugare är både praktisk och lätthanterlig och fungerar perfekt för att dammsuga upp brödsmulor på bordet eller popcorn i soffan.
Istället för dammsugarpåsar samlas allt smuts och damm istället i en behållare som du enkelt tar loss och tömmer i soporna vid behov.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 948.00 kr. Den har ett lägre pris än genomsnittet för dammsugare, ett bra val för dig som är ute efter en billig dammsugare
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch BHN20L Blå |
| Märke | Bosch |
| Typ | Handdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.4 L |
| Filter | Tvättbart filter |
| Egenskaper | Batteridriven |
| Färg | Blå |
| Ljudnivå | 79 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 2400 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-06-05 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Lithium |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 45 min |
| Spänning | 20.0 V |
| Laddningstid | 300 min |
Mått | |
| Djup | 1350.0 mm |
| Höjd | 110.0 mm |
| Bredd | 380.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .