Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna handdammsugare är perfekt för brödsmulorna på köksbordet! Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en behållare som du enkelt tömmer.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Makita CL121DZ är 995 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som kunna dammsuga mindre ytor smidigt. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är bra både för din plånbok och för miljön!
En handdammsugare är både praktisk och lätthanterlig och fungerar perfekt för att dammsuga upp brödsmulor på bordet eller popcorn i soffan.
Dammet och smutsen samlas i en behållare istället för i en klassisk dammsugarepåse. Det gör att du slipper köpa engångspåsar och istället kan du bara tömma behållaren vid behov. Behållaren rymmer inte mer än 1 liter, så tänk på att den behöver tömmas ofta.
I kategorin dammsugare är det här i dagsläget en av de mest populära modellerna på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 995.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett riktigt fynd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Makita CL121DZ |
| Märke | Makita |
| Typ | Handdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.5 L |
| Filter | Tvättbart filter |
| Egenskaper | 2-in-1, Batteridriven, Uppladdningsbar, Löstagbar handenhet |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Multifärgad, Blå |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-01-31 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 25 min |
| Spänning | 12.0 V |
Mått | |
| Höjd | 202.0 mm |
| Bredd | 138.0 mm |
| Vikt | 1.8 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .