Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna dammsugare är ett bra val om du ska grovstäda garaget eller dammsuga bilen. Dammsugaren används med klassiska dammsugarpåsar.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Einhell 2342167 Tc-Vc 1820S Silver är 649 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som städa bort byggdamm och grövre smuts. Dammsugaren används med klassiska dammsugarpåsar som du enkelt byter vid behov.
En grovdammsugare är perfekt för byggarbetsplatsen eller för grovstädning i garaget. Den är inte lika känslig som en vanlig dammsugare utan passar perfekt för ställen med grövre smuts och skräp.
Du kommer inte behöva byta påsen i första taget, då den har en väldigt generös volym på hela 20 liter. Dammsugaren använder sig av vanliga dammsugarpåsar så se till att du har några extra hemma.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. Om du prisjämför den här dammsugaren på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 649.00 kr, och det är också en topprankad modell sett till popularitet. Den har ett högt snittbetyg på 4.40 av 5 vilket gör den till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Einhell 2342167 Tc-Vc 1820S Silver |
| Märke | Einhell |
| Typ | Grovdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 20.0 L |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Kan suga upp vätska |
| Färg | Silver |
Prestanda | |
|---|---|
| Uppsugningskraft (kPA) | 18.0 kPa |
| Motoreffekt | 1250 W |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
| Spänning | 240.0 V |
Mått | |
| Vikt | 4.22 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-06-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .