Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Effekten i motorn är inte den högsta, men fullt tillräcklig för normala förhållanden. Sladden är 6.0 meter lång, vilket är kortare än normalt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips 3000 Series PowerPro Compact FC9330/09 Röd är 1 277 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 17 jämförda butiker.
Om du är ute efter en dammsugare kan den här modellen vara väl värd att överväga. Den har en design som gör den mer miljövänlig än vissa andra modeller och du kommer säkerligen bli nöjd med hur den presterar.
Dammsugare med den här mer klassiska designen har generellt sett högre effekt och bättre sugkraft än till exempel upprättstående modeller. 650 watt i motoreffekt borde duga bra för de flesta städuppgifterna i din vardag, även om det finns andra modeller med högre motoreffekt.
Den här modellen har en sladd som bara är 6.0 meter lång, så tänk på att du kan behöva byta uttag ibland. Dammet samlas i en behållare istället för i en påse, vilket kan ses som positivt ur miljöaspekt då du slipper köpa engångspåsar till dammsugaren.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Philips FC9330/09. Det här är en topprankad dammsugare sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 1277.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.46 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips 3000 Series PowerPro Compact FC9330/09 Röd |
| Märke | Philips |
| Typ | Golvdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 1.5 L |
| Filter | Tvättbart HEPA-filter |
| Egenskaper | Teleskoprör |
| Dammbehållare | Påslös |
| HEPA-Klassificering | HEPA 13 (H13) |
| Färg | Röd |
| Ljudnivå | 76 dB |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Prestanda | |
|---|---|
| Aktionsradie | 9.0 m |
| Motoreffekt | 900 W |
Mått | |
| Djup | 410.0 mm |
| Höjd | 247.0 mm |
| Bredd | 281.0 mm |
| Vikt | 4.7 kg |
| Sladdlängd | 6.0 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-01-31 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .