Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En golvdammsugare fungerar i alla lägen och gör ordentligt fint i ditt hem. Dammsugaren har en behållare där dammet samlas så du behöver inte köpa några dammsugarpåsar.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch BGC05AAA1, Lilla är 1 012 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Bosch Bosch Serie | 2 BGC05AAA1 är det perfekta verktyget för att hålla ditt hem rent och fint. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
Sugeffekten är watt vilket är tillräckligt för att kunna göra ordentligt rent. Tack vare det avtagbara munstycket kommer du enkelt åt trånga utrymmen i ditt hem och kan därför städa bort även de minsta dammpartiklarna.
Behållaren till den här dammsugaren har en normalstor volym och rymmer 2 liter, så du behöver inte tömma den oftare än normalt. Dammet och smutsen samlas i en behållare istället för i en klassisk dammsugarepåse. Det gör att du slipper köpa engångspåsar och istället kan du bara tömma behållaren vid behov.
I kategorin dammsugare är det här i dagsläget en topprankad modell på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1012.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett riktigt fynd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch BGC05AAA1, Lilla |
| Märke | Bosch |
| Typ | Golvdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 1.5 L |
| Filter | HEPA filter, Tvättbart HEPA-filter, Tvättbart filter |
| Egenskaper | Teleskoprör |
| Dammbehållare | Påslös |
| HEPA-Klassificering | HEPA 13 (H13), HEPA 12 (E12) |
| Färg | Lila, Grå |
| Ljudnivå | 78 dB |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-11-04 |
Prestanda | |
|---|---|
| Dammupptagning matta | D |
| Sugeffekt | 700 W |
| Partikelutsläppsklass | A |
| Motoreffekt | 700 W |
| Dammupptagning hårt golv | A |
Mått | |
| Djup | 314.0 mm |
| Höjd | 268.0 mm |
| Bredd | 381.0 mm |
| Vikt | 6.0 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .