Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

1200 watt i motoreffekt är mer än tillräckligt för vardagsbehovet och sladden är 5.0 meter lång, vilket är kortare än normalt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Nilfisk Multi II 22 är 1 439 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
I varje hem bör det finnas en dammsugare och Nilfisk Multi II 22 är det perfekta redskapet för att hålla rent och snyggt. Den har en design som gör den mer miljövänlig än vissa andra modeller och du kommer säkerligen bli nöjd med hur den presterar.
Denna dammsugare har en något lägre sugkraft än vissa andra modeller på marknaden idag, men den är i gengäld energisnålare. Golvdammsugare är enkla att använda på det sättet att du mest jobbar med slangen och munstycket, istället för att behöva flytta på hela dammsugaren hela tiden.
Den här modellen har en sladd som bara är 5.0 meter lång, så tänk på att du kan behöva byta uttag ibland. Ljudnivån på den här dammsugaren ligger på 85 dB, vilket gör att den kan räknas som en av de mer högljudda modellerna på marknaden idag.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Nilfisk Multi II 22. Om du prisjämför den här dammsugaren på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 1439.00 kr, och det är också en topprankad modell sett till popularitet. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Nilfisk Multi II 22 |
| Märke | Nilfisk |
| Typ | Grovdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 22.0 L |
| Egenskaper | Teleskoprör |
| Dammbehållare | Vattentank, Påse |
| Färg | Blå |
| Ljudnivå | 85 dB |
Prestanda | |
| Sugeffekt | 270 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 20.0 kPa |
| Motoreffekt | 1200 W |
Strömkälla | |
|---|---|
| Kraftkälla | Elnät |
| Spänning | 240.0 V |
Mått | |
| Djup | 426.0 mm |
| Höjd | 599.0 mm |
| Slanglängd | 2.2 m |
| Bredd | 374.0 mm |
| Vikt | 11.0 kg |
| Sladdlängd | 5.0 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-03-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .