Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med en sladdfri modell går det snabbt att ta fram dammsugaren. En lägre sugkraft gör att den här modellen är mer energisnål.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Dyson 2-i-1 Cyclone V10 Absolute 394115-01 Grå är 7 078 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Dyson 2-i-1 Cyclone V10 Absolute 394115-01 Grå är det perfekta verktyget för att enkelt och smidigt kunna hålla rent hemma. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
En sladdlös dammsugare är väldigt praktisk eftersom du inte behöver tänka på var närmsta eluttag finns. En lägre motoreffekt på 525 watt gör att denna dammsugare är energisnålare än modeller med högre effekt, men städresultatet kanske inte blir detsamma.
Behållaren rymmer inte mer än 1 liter, så tänk på att den behöver tömmas ofta. Om du är ute efter en tystgående dammsugare är den här modellen inte optimal eftersom den har en ljudnivå på 82 dB.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! I kategorin dammsugare är det här för närvarande en topprankad modell på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 7078.40 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här dammsugaren till en riktigt högkvalitativ modell.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dyson 2-i-1 Cyclone V10 Absolute 394115-01 Grå |
| Märke | Dyson |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.77 L |
| Egenskaper | 2-in-1, Batteridriven, Uppladdningsbar, Teleskoprör, Löstagbar handenhet |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Grå |
| Ljudnivå | 82 dB |
Prestanda | |
| Sugeffekt | 150 W |
| Motoreffekt | 525 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-26 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 60 min |
| Spänning | 21.6 V |
| Laddningstid | 210 min |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Djup | 242.0 mm |
| Höjd | 1238.0 mm |
| Bredd | 250.0 mm |
| Vikt | 6.58 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .