Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Grovdammsugare är ett perfekt hjälpmedel för dig som bygger om hemma. Den har en hög motoreffekt på 2400 watt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Festool CTM 36 E AC är 16 436 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Om du är ute efter en dammsugare kan den här modellen vara rätt val för dig. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Du sparar alltså både på miljön och din plånbok!
För städning av verkstaden, garaget eller andra ställen med grövre smuts är det bäst att använda en grovdammsugare som är specifikt utformad för att kunna hantera det. Med en motor på 2400 watt är det här en dammsugare som har väldigt hög prestanda.
. Behållaren har plats för hela 36 liter, så den behöver inte tömmas så ofta.
I kategorin dammsugare är det här i dagsläget en topprankad produkt på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 16436.25 kr. Den har ett grymt snittbetyg på 5.00 av 5 och alla funktioner gör den till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Festool CTM 36 E AC |
| Märke | Festool |
| Typ | Grovdammsugare |
Specifikationer | |
| Volym dammbehållare | 36.0 L |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Kan suga upp vätska |
| Dammbehållare | Påse |
| Färg | Vit |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 2400 W |
Funktioner | |
|---|---|
| Appstyrning | Ja, Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Batteri, Elnät |
Mått | |
| Höjd | 596.0 mm |
| Bredd | 365.0 mm |
| Vikt | 15.2 kg |
| Sladdlängd | 7.5 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-07-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .