Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Bosch BGD38RD1H är klassisk golvdammsugare från Bosch. Ljudnivån på den här dammsugaren är 79 decibel vilket är normalt för en dammsugare.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch BGD38RD1H är 1 588 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som hålla ditt hem rent och fint. Dammsugaren används med klassiska dammsugarpåsar som du enkelt byter vid behov.
Golvdammsugare har generellt bättre sugeffekt än vad mer moderna modeller har, vilket gör att även de minsta dammpartiklarna fångas upp. Det är ett bra alternativ för dig som har allergier.
När dammsugarpåsen är full byter du enkelt och smidigt ut påsen mot en ny. Sladden har en längd på 7 meter vilket ger dig en hyfsat stor räckvidd utan att du behöver byta uttag.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 1588.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett riktigt fynd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch BGD38RD1H |
| Märke | Bosch |
| Typ | Golvdammsugare |
Specifikationer | |
| Filter | HEPA filter, Micro filter |
| Våt- & Torrdammsugare | Nej |
| Egenskaper | Automatisk sugkraft, Batteridriven, Teleskoprör, Indikering påsbyte |
| Dammbehållare | Påse, Påslös |
| Färg | Vit, Röd |
| Ljudnivå | 79 dB |
Prestanda | |
| Uppsugningskraft (kPA) | 19.0 kPa |
| Partikelutsläppsklass | B |
| Aktionsradie | 10.0 m |
Funktioner | |
|---|---|
| Appstyrning | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Batteri, Elnät, Uppladdningsbart batteri |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Djup | 295.0 mm |
| Höjd | 410.0 mm |
| Bredd | 265.0 mm |
| Vikt | 6.0 kg |
| Sladdlängd | 7.0 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-16 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .