Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En golvdammsugare fungerar i alla lägen och gör ordentligt fint i ditt hem. Dammsugaren har en behållare där dammet samlas så du behöver inte köpa några dammsugarpåsar.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips XB2122/09 Arctic White/Sky Blue är 1 130 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 22 jämförda butiker.
Går du i tankarna för att köpa en golvdammsugare? Då kan den här modellen från Philips vara ett bra val. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är bra både för din plånbok och för miljön!
Tack vare det avtagbara munstycket kommer du enkelt åt trånga utrymmen i ditt hem och kan därför städa bort även de minsta dammpartiklarna. Motorn har en bra effekt på 850 watt, tillräckligt för att kunna göra ordentligt rent.
Ljudnivån på den här dammsugaren ligger på 77 dB, vilket är normalt för en dammsugare. Behållaren till den här dammsugaren har en normalstor volym och rymmer 2 liter, så du behöver inte tömma den oftare än normalt.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. I kategorin dammsugare är det här i dagsläget en av de mest populära modellerna på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1130.00 kr. Den har ett grymt snittbetyg på 4.50 av 5 vilket gör den till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips XB2122/09 Arctic White/Sky Blue |
| Märke | Philips |
| Typ | Golvdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 1.3 L |
| Filter | Tvättbart filter |
| Egenskaper | Teleskoprör |
| Dammbehållare | Påse, Påslös |
| Färg | Vit, Svart, Blå |
| Tillverkarfärg | Arctic White/Sky Blue |
| Ljudnivå | 82 dB |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Prestanda | |
|---|---|
| Sugeffekt | 360 W |
| Aktionsradie | 8.8 m |
| Motoreffekt | 1800 W |
Mått | |
| Djup | 408.0 mm |
| Höjd | 239.0 mm |
| Bredd | 265.0 mm |
| Vikt | 4.4 kg |
| Sladdlängd | 6.0 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-09-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .