Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En fördel med en traditionell golvdammsugare är att de oftast har högre sugeffekt än andra modeller. Modellen har en motoreffekt på 850 watt.
ShopBetter
HP320PET Svart 850 W Extrakterande Dammsugare
Eller 709 kr/mån*
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Hoover H-Power 300 HP320PET 011 Svart är 2 059 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som hålla ditt hem rent och fint. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
Den traditionella golvdammsugaren är nästintill ett måste i varje hem. Kapaciteten hos den här typen av modell är ofta bättre än hos andra modeller. Hoover Hoover HP320PET har en motoreffekt på 850 watt.
. Den här modellen har en sladd som bara är 6.5 meter lång, vilket är ett bra alternativ om du inte behöver dammsuga så stora ytor.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 2059.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett riktigt fynd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Hoover H-Power 300 HP320PET 011 Svart |
| Märke | Hoover |
| Typ | Golvdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 2.0 L |
| Filter | Tvättbart filter |
| Egenskaper | 2-in-1, Teleskoprör |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Svart |
| Ljudnivå | 75 dB |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Prestanda | |
|---|---|
| Aktionsradie | 9.5 m |
| Motoreffekt | 850 W |
Mått | |
| Djup | 452.0 mm |
| Höjd | 301.0 mm |
| Bredd | 300.0 mm |
| Vikt | 4.49 kg |
| Sladdlängd | 9.5 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .