Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Grovdammsugare är ett perfekt hjälpmedel för dig som bygger om hemma. Dammsugarens motor har en bra effekt på 1000 watt.
Prova flexibla betalningar med
Liljekvists
Husqvarna Grovdammsugare WDC 220
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Husqvarna WDC 220 är 1 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Om du är ute efter en dammsugare kan den här modellen vara rätt val för dig. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Du sparar alltså både på miljön och din plånbok!
Med en grovdammsugare städar du enkelt bort skräp och grövre smuts från byggarbetsplatsen, sånt som en vanlig dammsugare är för känslig för. Motorn har en bra effekt på 1000 watt, tillräckligt för att kunna göra ordentligt rent.
Denna dammsugare har en normal ljudnivå på 72 dB. Du kommer inte behöva tömma behållaren i första taget, då den har en väldigt generös volym på hela 20 liter.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! Du kan prisjämföra den här dammsugaren här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 1990.00 kr. Den har ett lägre pris än genomsnittet för dammsugare, ett bra val för dig som är ute efter en billig dammsugare
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Husqvarna WDC 220 |
| Märke | Husqvarna |
| Typ | Grovdammsugare |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 1000 W |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät, Manuell |
Mått | |
| Vikt | 7.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-05-07 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Påsvolym | 20.0 L |
| Filter | PET filter, Tvättbart filter |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Kan suga upp vätska |
| Dammbehållare | Vattentank |
| Färg | Orange |
| Ljudnivå | 72 dB |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .