Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på TP-Link Deco E4 (2-Pack) är 799 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Ett mesh-system är ett helt annat sätt att bygga ett hemmanätverk jämfört med en vanlig router. Om du har en större bostad där täckningen är svajig på vissa ställen så är ett mesh-system en oslagbar lösning.
Som mest kan du komma upp i trådlösa hastigheter på 867 Mbps med just det här mesh-systemet. Även om hastighet inte är det enda som är viktigt med en router så kan det vara ett bra riktmärke.
Det finns stöd för tre olika säkerhetsstandarder i det här mesh-systemet; WPA, WPA-PSK och WPA2. Med andra ord bör du ha allt du behöver för att se till att anslutningen är så säker som möjligt och att ingen utomstående kan ansluta till ditt nätverk.
Det här är en oerhört populär modell på PriceRunner och det dagsaktuella lägsta priset är 799.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | TP-Link Deco E4 (2-Pack) |
| Märke | TP-Link |
Anslutningar | |
| LAN-portar | 2 |
| WAN-portar | 2 |
| USB | Nej |
Trådlöst | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
Mått | |
| Rackmonteringsbar | Nej |
| Höjd | 19.0 cm |
| Djup | 9.1 cm |
| Bredd | 9.1 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-11-26 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Routersäkerhet | VPN |
| Band som stöds | Dual-band |
| Trådlös hastighet 2,4 GHz | 300 Mbps |
| Extern antenn | Nej |
| Ethernet-hastighet | Fast Ethernet |
| Trådlös hastighet 5 GHz | 867 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådlös hastighet (max) | 867 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 2 |
| Trådlös säkerhet | WPA, WPA2 |
| Meshsystem | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensband | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokoll | L2TP, PPTP |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .