Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Cudy WR3000 är 429 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 16 jämförda butiker.
Ett mesh-system får konventionella Wi-Fi-extenders att kännas som stenåldersteknologi. Det ska inte underskattas hur smidigt det är att ha full täckning oavsett var i din bostad du befinner dig och att din enhet flyttar anslutningen mellan de olika enheterna i mesh-systemet helt sömlöst.
Om du specifikt behöver ett mesh-system där du kan ansluta mer än en enhet åt gången med LAN-kabel så kan det här vara något för dig, då det har tre LAN-portar.
Värt att notera med det här mesh-systemet är att det endast finns ett frekvensband. Detta är dessutom ett 2,4 GHz-band, snarare än ett 5 GHz-band, så det fungerar i regel bäst för vanlig vardagssurf snarare än krävande online-gaming.
Den här modellen är oerhört populär bland våra användare och det lägsta priset är för närvarande 429.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Cudy WR3000 |
| Märke | Cudy |
Anslutningar | |
| LAN-portar | 3 |
| WAN-portar | 1 |
| USB | Nej |
Trådlöst | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ja |
Mått | |
| Rackmonteringsbar | Nej |
| Vikt | 0.4 kg |
| Höjd | 3.5 cm |
| Djup | 11.7 cm |
| Bredd | 20.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-07 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Routersäkerhet | VPN |
| Band som stöds | Dual-band |
| Lanseringsår | 2023 |
| Extern antenn | Ja |
| Ethernet-hastighet | Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 4 |
| Trådlös säkerhet | WPA3 |
| Meshsystem | Ja |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensband | 5 GHz |
| VPN-protokoll | L2TP, PPTP, OpenVPN |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .