Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Zte MC888 är 2 962 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Antalet hushållsapparater som kan ansluta trådlöst till internet blir större och större nästan varje dag. Medan du förr i världen bara behövde ansluta din dator och din telefon kan nu sådana saker som din TV, din värmepump och till och med din kaffebryggare ansluta till internet. Så behovet för en bra router har aldrig varit större.
Om du behöver ansluta mer än en enhet med LAN-kabel så kan det här vara en bra modell för dig, då det finns två LAN-portar.
Värt att notera med den här routern är att det endast finns ett frekvensband. Detta är dessutom ett 2,4 GHz-band, snarare än ett 5 GHz-band, så det fungerar i regel bäst för vanlig vardagssurf snarare än krävande online-gaming.
Det här kan vara just den modell du är ute efter och det dagsaktuella lägsta priset är 2962.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Zte MC888 |
| Märke | Zte |
Specifikationer | |
| Band som stöds | Dual-band |
| Extern antenn | Nej |
| Ethernet-hastighet | Gigabit Ethernet |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådlös hastighet (max) | 3600 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 0 |
| Meshsystem | Nej |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensband | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokoll | L2TP, PPTP |
Anslutningar | |
|---|---|
| LAN-portar | 2 |
| WAN-portar | 0 |
| USB | Nej |
Trådlöst | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ja |
| Mobilnät | 5G, 4G |
Mått | |
| Rackmonteringsbar | Nej |
| Höjd | 18.2 cm |
| Djup | 7.0 cm |
| Bredd | 12.4 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-25 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .