Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på TP-Link Deco X80-5G LTE AX6000 Mesh WiFi är 7 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Ett mesh-system får konventionella Wi-Fi-extenders att kännas som stenåldersteknologi. Det ska inte underskattas hur smidigt det är att ha full täckning oavsett var i din bostad du befinner dig och att din enhet flyttar anslutningen mellan de olika enheterna i mesh-systemet helt sömlöst.
Vad gäller antalet LAN-portar så får du tre stycken på just den här modellen. Praktiskt om du har flera enheter som behöver anslutas med sladd.
Det här är ett något mindre avancerat mesh-system som bara är utrustat med ett frekvensband, ett 5 GHz-band. Detta bör dock duga alldeles utmärkt för vanlig vardagssurf.
Det här kan vara just den modell du är ute efter och det dagsaktuella lägsta priset är 7990.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | TP-Link Deco X80-5G LTE AX6000 Mesh WiFi |
| Märke | TP-Link |
Anslutningar | |
| LAN-portar | 3 |
| WAN-portar | 2 |
| USB | Nej |
Trådlöst | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ja |
| Mobilnät | 5G, 4G |
Mått | |
| Rackmonteringsbar | Nej |
| Vikt | 0.9 kg |
| Höjd | 21.1 cm |
| Djup | 12.3 cm |
| Bredd | 13.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-17 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Routersäkerhet | DMZ |
| Band som stöds | Dual-band |
| Trådlös hastighet 2,4 GHz | 1148 Mbps |
| Extern antenn | Ja |
| Ethernet-hastighet | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Trådlös hastighet 5 GHz | 4804 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 8 |
| Meshsystem | Ja |
| VoIP (SIP) | Ja |
| Frekvensband | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokoll | L2TP |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .