Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på TP-Link Deco X55 (3-Pack) är 2 471 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
Ett mesh-system är ett helt annat sätt att bygga ett hemmanätverk jämfört med en vanlig router. Om du har en större bostad där täckningen är svajig på vissa ställen så är ett mesh-system en oslagbar lösning.
Värt att notera med det här mesh-systemet är att det endast finns ett frekvensband. Detta är dessutom ett 2,4 GHz-band, snarare än ett 5 GHz-band, så det fungerar i regel bäst för vanlig vardagssurf snarare än krävande online-gaming.
Som man kan förvänta sig av ett modernt mesh-system så finns det stöd för att skydda ditt nätverk med lösenord och annat. Ett exempel på standarder som stöds är WPA.
Det här är en oerhört populär modell på PriceRunner och just idag kan du köpa den för 2471.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | TP-Link Deco X55 (3-Pack) |
| Märke | TP-Link |
Anslutningar | |
| LAN-portar | 3 |
Trådlöst | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ja |
Mått | |
| Rackmonteringsbar | Nej |
| Höjd | 11.4 cm |
| Djup | 11.0 cm |
| Bredd | 11.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-07 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Band som stöds | Dual-band |
| Trådlös hastighet 2,4 GHz | 574 Mbps |
| Extern antenn | Nej |
| Ethernet-hastighet | Gigabit Ethernet |
| Trådlös hastighet 5 GHz | 2402 Mbps |
| Link Aggregation | Nej |
| MIMO | Ja |
| Trådlös hastighet (max) | 3000 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 2 |
| Meshsystem | Ja |
| Frekvensband | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokoll | L2TP, PPTP |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .