Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Strong Dual Band Gigabit Router 1200 är -, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Oavsett om du ska ersätta din gamla router eller kanske köpa en till för att stärka upp ditt nätverk så kan det här vara modellen du är ute efter. Mer och mer hushållselektronik utrustas med Wi-Fi-anslutning och att använda kablar för att ansluta till internet är nästan förlegat.
När du ska placera ut en router så behöver du i många fall tänka på att du ska ha tillgång till både internetuttag och eluttag. Den här routern kan dock praktiskt nog strömförsörjas med Ethernet-kabeln, så kallat Power over Ethernet, så en sladd mindre att tänka på.
Om du behöver ansluta mer än en enhet med LAN-kabel så kan det här vara en bra modell för dig, då det finns fyra LAN-portar.
Det här kan vara just den modell du är ute efter och det lägsta priset är för närvarande 869.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Strong Dual Band Gigabit Router 1200 |
| Märke | Strong |
Anslutningar | |
| LAN-portar | 4 |
| Antal USB (totalt) | 1 st |
| WAN-portar | 1 |
| USB | Ja |
Trådlöst | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Ja |
Mått | |
| Rackmonteringsbar | Nej |
| Vikt | 0.27 kg |
| Höjd | 2.6 cm |
| Djup | 14.0 cm |
| Bredd | 23.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-10 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja, Nej |
| Routersäkerhet | DMZ |
| Band som stöds | Dual-band |
| Trådlös hastighet 2,4 GHz | 300 Mbps |
| Extern antenn | Ja |
| Ethernet-hastighet | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet |
| Trådlös hastighet 5 GHz | 867 Mbps |
| MIMO | Nej |
| Trådlös hastighet (max) | 1200 Mbps |
| xDSL modem | Nej |
| Antal antenner | 4 |
| Trådlös säkerhet | WPA, WPS, WPA2 |
| Meshsystem | Nej |
| VoIP (SIP) | Nej |
| Frekvensband | 2.4 GHz, 5 GHz |
| VPN-protokoll | L2TP, PPTP |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .