Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

S20 Svart från Xiaomi automatiserar din städning! Städroboten har en höjd på 98 mm, så den kan dammsuga under de flesta sängar och även många soffor.
Det är köpläge! Priserna är för närvarande 454 kr lägre än genomsnittet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Xiaomi S20 Svart är 1 290 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Med en robotdammsugare i ditt hem blir det mycket enklare att städa. Starta Xiaomi S20 Svart med ett knapptryck, och luta dig tillbaka. Med ett batteri som räcker i 120 minuter hinner robotdammsugaren städa stora ytor på en laddning.
Xiaomi S20 Svart åker utan problem över vanliga normalhöga trösklar i ditt hem. Den kan städa mattor men fungerar bäst på korthåriga mattor. Om du har en långhårig matta kan det vara svårt för robotdammsugaren att göra den ordentligt ren.
Förutom att Xiaomi S20 Svart kan dammsuga ditt hem så kan städroboten även våttorka golvet, för att göra det ännu renare. Med en höjd på 98 millimeter kan den dammsuga under de flesta sängar och även en del soffor.
Med en robotdammsugare behöver du inte avsätta tid för att hinna dammsuga. Olika robotdammsugare passar bäst för olika behov, så se till att du vet vilka behov du har innan du väljer en modell Just nu kan du hitta Xiaomi S20 Svart från 1290.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi S20 Svart |
| Märke | Xiaomi |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Egenskaper | Timer, Moppfunktion |
| Vattentank | 0.4 L |
Prestanda | |
| Uppsugningskraft (kPA) | 5.0 kPa |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
| Smarta hem system | Amazon Alexa |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batterikapacitet | 3200 mAh |
| Batteritid | 120 min |
| Laddstation medföljer | Ja |
Mått | |
| Höjd | 98.0 mm |
| Bredd | 325.0 mm |
| Djup | 325.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-19 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .