Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med denna självgående dammsugare får du dammsugare och golvmopp i ett! Kombinera dammsugning med att våttorka för att få det bästa resultatet.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på iRobot Roomba Combo i5+ är 9 886 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med en robotdammsugare blir städningen helt plötsligt enkel, och nästintill rolig. Starta iRobot Roomba Combo i5+ med ett knapptryck, och luta dig tillbaka. Roomba Combo i5+ har en batteritid på 120 minuter och därefter laddas den automatiskt i sin dockningsstation.
iRobot Roomba Combo i5+ åker utan problem över vanliga normalhöga trösklar i ditt hem. Den kan dammsuga mattor, men är inte lika bra som en manuell dammsugare. Om du har en långhårig matta kan det vara svårt för robotdammsugaren att göra den ordentligt ren.
iRobot Roomba Combo i5+ kan inte bara hjälpa dig med automatisk dammsugning utan kommer även med en golvmopp som våttorkar ditt golv. Den har en höjd på 92 mm, så den kan dammsuga under de flesta sängar och även många soffor.
För dig som hellre ägnar din tid åt annat än att dammsuga, är en robotdammsugare ett riktigt bra val. Olika robotdammsugare passar bäst för olika behov, så se till att du vet vilka behov du har innan du väljer en modell Just nu är lägsta priset på iRobot Roomba Combo i5+ 9886.25 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | iRobot Roomba Combo i5+ |
| Märke | iRobot |
Specifikationer | |
| Färg | Vit, Svart, Grå |
| Egenskaper | Timer, Schemaläggning, Moppfunktion, Kartläggning, Trappsensor, Fjärrkontroll, Påslös |
| Vattentank | 0.21 L |
| Volym dammbehållare | 0.36 L |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Appstyrning | Ja |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-12-09 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Laddningstid | 120 min |
| Batteritid | 120 min |
| Självdockning | Ja |
| Laddstation medföljer | Ja |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mått | |
| Höjd | 92.0 mm |
| Vikt | 3.18 kg |
| Bredd | 342.0 mm |
| Djup | 340.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .