Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Roborock Q Revo är en robotdammsugare som även kommer utrustad med golvmopp! Kombinera dammsugning med att våttorka för att få det bästa resultatet.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Roborock Q Revo RR2014 Vit är 7 800 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Att städa behöver inte alls vara tråkigt, när du har en robotdammsugare. Allt du behöver göra är att starta dammsugaren och sen gör den jobbet åt dig.
Den här robotdammsugaren klarar av att åka över vanliga trösklar i hemmet. Robotdammsugaren kan städa mattor men fungerar bäst på korthåriga mattor. När det gäller långhåriga mattor så kan du behöva komplettera med en vanlig dammsugare för att få bort allt smuts och damm.
En robotdammsugare kan vara en riktigt bra investering om du värdesätter att kunna göra annat med din tid än att städa. Olika robotdammsugare passar bäst för olika behov, så se till att du vet vilka behov du har innan du väljer en modell. Just nu är lägsta priset på Roborock Q Revo 7800.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Roborock Q Revo RR2014 Vit |
| Märke | Roborock |
Specifikationer | |
| Färg | Vit |
| Egenskaper | Moppfunktion, HEPA filter |
| Volym dammbehållare | 0.35 L |
| Ljudnivå | 69 dB |
Prestanda | |
| Uppsugningskraft (kPA) | 5.5 kPa |
| Sugeffekt | 58 W |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
|---|---|
| Smarta hem system | Home Assistant |
Strömkälla | |
| Laddningstid | 360 min |
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batteritid | 180 min |
| Laddstation medföljer | Ja |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-02 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .