Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

S8 från Roborock automatiserar din städning! Städroboten har en höjd på 97 mm, så den kan dammsuga under de flesta sängar och även många soffor.
Prova flexibla betalningar med


Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Roborock S8 Black är 6 765 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Med en robotdammsugare blir städningen helt plötsligt enkel, och nästintill rolig. Allt du behöver göra är att starta dammsugaren och sen gör den jobbet åt dig. Med ett batteri som räcker i 180 minuter hinner robotdammsugaren städa stora ytor på en laddning.
Roborock S8 åker utan problem över vanliga normalhöga trösklar i ditt hem. Den kan dammsuga mattor, men är inte lika bra som en manuell dammsugare. Om du en långhårig matta kan du behöva komplettera med en manuell dammsugare för att göra mattan ordentligt ren.
Förutom att Roborock S8 kan dammsuga ditt hem så kan städroboten även våttorka golvet, för att göra det ännu renare. Den har en höjd på 97 mm, vilket gör att den kan städa under de flesta sängar och många soffor.
En robotdammsugare kan vara en riktigt bra investering om du värdesätter att kunna göra annat med din tid än att städa. Utbudet av robotdammsugare är stort så därför är det bra att läsa på för att veta vilken som passar dina behov bäst Lägsta priset på Roborock S8 är just nu 6435.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Roborock S8 Black |
| Märke | Roborock |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Egenskaper | Moppfunktion |
| Ljudnivå | 69 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 69 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 6.0 kPa |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
|---|---|
| Smarta hem system | Amazon Alexa |
Strömkälla | |
| Batteritid | 180 min |
Mått | |
| Höjd | 96.5 mm |
| Vikt | 4.54 kg |
| Bredd | 350.0 mm |
| Djup | 353.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-04-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .