Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ slipper du försöka överrösta oljudet. Detta är en tyst städrobot med en ljudnivå på 65 decibel.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ är 3 599 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Att städa behöver inte alls vara tråkigt, när du har en städrobot. Allt du behöver göra är att starta dammsugaren och sen gör den jobbet åt dig. Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ har en batteritid på 180 minuter och därefter laddas den automatiskt i sin dockningsstation.
Så länge du inte har några extra höga trösklar är det inga problem alls för robotdammsugaren att ta sig över en vanlig tröskel. Den kan dammsuga mattor, men är inte lika bra som en manuell dammsugare. Om du har en långhårig matta kan det vara svårt för robotdammsugaren att göra den ordentligt ren.
Förutom att Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ kan dammsuga ditt hem så kan städroboten även våttorka golvet, vilket gör det extra rent och fint. Den har en ljudnivå på 65 db, så den stör dig knappt om du är hemma när den dammsuger.
För dig som hellre ägnar din tid åt annat än att dammsuga, är en robotdammsugare ett riktigt bra val. I en djungel av olika modeller är det bra att göra research för att ta reda på vilken som är bäst för just dig Just nu är lägsta priset på Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ 3599.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ |
| Märke | Xiaomi |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Egenskaper | Tvättbart filter, Moppfunktion, HEPA filter, Fjärrkontroll, Stöd för virtuella väggar |
| Vattentank | 0.25 L |
| Tröskelhöjd | 2.0 cm |
| Arbetsyta | 240.0 m² |
| Volym dammbehållare | 0.55 L |
| Ljudnivå | 65 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 40 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 3.0 kPa |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Appstyrning | Ja |
Strömkälla | |
|---|---|
| Laddningstid | 180 min |
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batteritid | 180 min |
| Självdockning | Ja |
| Laddstation medföljer | Ja |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mått | |
| Höjd | 82.0 mm |
| Vikt | 4.0 kg |
| Bredd | 350.0 mm |
| Djup | 353.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-05-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .