Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med denna robotdammsugare får du dammsugare och golvmopp i ett! Kombinera dammsugning med att våttorka för att få det bästa resultatet.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Roborock Qrevo S Svart är 7 190 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Tänk att du kan få ett städat hem utan att röra ett finger. Allt du behöver göra är att starta dammsugaren och sen gör den jobbet åt dig. Med ett batteri som räcker i 180 minuter hinner robotdammsugaren städa stora ytor på en laddning.
Så länge du inte har några extra höga trösklar är det inga problem alls för robotdammsugaren att ta sig över en vanlig tröskel. Dammsugaren kan städa mattor men fungerar bäst på korthåriga mattor. När det gäller långhåriga mattor så kan du behöva komplettera med en vanlig dammsugare för att få bort allt smuts och damm.
Roborock Qrevo S RR0830 Svart är även utrustad med en golvmoppsfunktion så att den också kan våttorka golvet. Den har en höjd på 97 mm, vilket gör att den kan städa under de flesta sängar och många soffor.
En robotdammsugare kan vara en riktigt bra investering om du värdesätter att kunna göra annat med din tid än att städa. I en djungel av olika modeller är det klokt att göra research för att ta reda på vilken som är bäst för just dig Lägsta priset på Roborock Qrevo S RR0830 Svart är just nu 7190.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Roborock Qrevo S Svart |
| Märke | Roborock |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Egenskaper | Automatisk tömning, Moppfunktion |
| Ljudnivå | 45 dB |
Prestanda | |
| Uppsugningskraft (kPA) | 7.0 kPa |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
| Smarta hem system | Google Home, Amazon Alexa, Google Assistant |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-02 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batteritid | 180 min |
| Självdockning | Ja |
| Laddstation medföljer | Ja |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mått | |
| Höjd | 96.5 mm |
| Vikt | 11.56 kg |
| Bredd | 350.0 mm |
| Djup | 353.1 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .