Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på De'Longhi DSBSX23E är 12 995 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Behöver du en ny kylfrys, eller hade du kanske tänkt ha en extra kylfrys i källaren eller i garaget? Utbudet av kylfrysar är dock enormt stort, och det kan vara väl värt att titta lite extra noga på funktioner och annat för att se till att du får just det du behöver.
Fiffigt nog har den här kylfrysen ett dynamiskt kylningssystem. Ett dynamiskt kylningssystem hjälper till med att hålla en jämn temperatur i hela kylskåpet så att dina varor mår bra och håller sig fräscha på vilken hylla du än lägger dom.
De'Longhi DSBSX23E side-by-side køleskab ger ifrån sig ett ljud som har uppmätts till 36 dB. För var tioende decibel som höjs blir ljudet tio gånger starkare. För referens så brukar en normal samtalston ligga på ungefär 60 dB och en dammsugare runt 80 dB.
Rekommenderas för hushåll med minst tre personer då kylen har en kapacitet på 334 liter. En tumregel många brukar gå efter när det kommer till kapacitet för kylar är att man behöver ungefär 100 liter per person för att få plats med sina varor.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos De'Longhi DSBSX23E side-by-side køleskab. Det här är en av de allra mest populära kylfrysarna på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 12995.00 kr. Om vi jämför priset för den här produkten mot resten av kategorin så är det lägre än genomsnittet, vilket gör DSBSX23E side-by-side køleskab till ett prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | De'Longhi DSBSX23E |
| Märke | De'Longhi |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 11.0 kg |
| Ljudnivåklass | C |
| Egenskaper | LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, Display, NoFrost, Touch Display, Multi Air Flow, Belysning kyl, Belysning frys, Kylning med naturgas, Höj och sänkbara fötter |
| Nettovolym (Kyl) | 334.0 L |
| Energiklass | E |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 36 dB |
| Nettovolym (Frys) | 185.0 L |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 309.0 |
| Färg | Rostfritt stål |
Teknisk specifikation | |
| Säkerhet vid strömavbrott | 6.0 tim |
| Antal kompressorer | 1 |
Design | |
|---|---|
| Hyllor (frysdörr) | 4 st |
| Dörröppning | Dubbel |
| Utförande | Side-by-side |
| Hyllor/lådor (kyl) | 7 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 7 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 3 st |
Mått | |
| Bredd | 91.0 cm |
| Djup | 64.3 cm |
| Höjd | 178.6 cm |
| Sladdlängd | 2.5 m |
| Vikt | 83.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-11 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .