Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Hisense RS677N4BIE är 11 306 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Behöver du en ny kylfrys, eller hade du kanske tänkt ha en extra kylfrys i källaren eller i garaget? Utbudet av kylfrysar är dock enormt stort, och det kan vara väl värt att titta lite extra noga på funktioner och annat för att se till att du får just det du behöver.
Skulle du få strömavbrott kan du lugna dig med vetskapen om att den här modellen klarar av att behålla kylan upp till sex timmar utan ström. Du behöver alltså inte oroa dig över att maten tinas upp och förstörs på en gång.
Hisense Hisense RS677N4BIE Grå, Rostfritt Stål ger ifrån sig ett ljud som har uppmätts till 42 dB. För var tioende decibel som höjs blir ljudet tio gånger starkare. För referens så brukar en normal samtalston ligga på ungefär 60 dB och en dammsugare runt 80 dB.
Finns det något tråkigare än att frosta av frysen? Med den här modellen slipper du det eftersom den skönt nog har automatisk avfrostning.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Hisense Hisense RS677N4BIE Grå, Rostfritt Stål. Om du prisjämför den här kylfrysen på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 11306.00 kr. Det är också en av de mest populära och eftersökta produkterna för tillfället. Om vi jämför priset för den här kylfrysen mot resten av kategorin så ligger det under genomsnittet, vilket gör Hisense RS677N4BIE Grå, Rostfritt Stål till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Hisense RS677N4BIE |
| Märke | Hisense |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 11.0 kg |
| Ljudnivåklass | D |
| Egenskaper | Manuell avfrostning, Snabbkylning, LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, Display, NoFrost, Touch Display, Multi Air Flow, Belysning kyl, Belysning frys, Glashyllor, Barnlås, Ägghylla |
| Nettovolym (Kyl) | 334.0 L |
| Energiklass | F, E, A |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 42 dB |
| Nettovolym (Frys) | 185.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Utan, Vattendispenser |
| Klimatklass | SN, T, ST, N |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 309.0 |
| Färg | Silver, Rostfritt stål, Grå |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Design | |
|---|---|
| Hyllor (frysdörr) | 4 st |
| Dörröppning | Höger, Dubbel |
| Utförande | Side-by-side |
| Hyllor/lådor (kyl) | 4 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 2 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 3 st |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 6.0 tim |
| Antal kompressorer | 1 |
Mått | |
| Djup med dörr öppen | 110.0 cm |
| Vikt | 83.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .