Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Whirlpool WNF 821 EW är 8 195 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Kylfrys är en sak som vi tror att de flesta har svårt att leva utan. Dock finns det så enormt många olika modeller, märken och varianter numera att det kan upplevas som nästan omöjligt att välja rätt modell. Kanske kan den här vara rätt för dig?
Whirlpool Whirlpool WNF 821 EW Vit ger ifrån sig ett ljud som har uppmätts till 40 dB. För var tioende decibel som höjs blir ljudet tio gånger starkare. För referens så brukar en normal samtalston ligga på ungefär 60 dB och en dammsugare runt 80 dB.
Kylen har en volym på 230 liter vilket får räknas som ganska stort. Det finns en tumregel kring kapacitet på kylskåp och det är att man helst ska ha 100 liter per person. Därför kan vi säga att den här skulle vara lämplig för ett hushåll på två personer.
Innan du drar på dig spenderarbyxorna bör du ta reda på om den här modellen kommer att få plats i ditt kök. Se till att mäta ordentligt, både en och två gånger. Whirlpool Whirlpool WNF 821 EW Vit har mätts upp till 189 cm hög, 60 cm bred och 66 cm djup.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Whirlpool Whirlpool WNF 821 EW Vit. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 8195.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här kylfrysen till ett prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Whirlpool WNF 821 EW |
| Märke | Whirlpool |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 6.5 kg |
| Egenskaper | LED-belysning, NoFrost, Belysning kyl, Glashyllor, Höj och sänkbara fötter |
| Nettovolym (Kyl) | 230.0 L |
| Energiklass | E |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 40 dB |
| Nettovolym (Frys) | 98.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Utan |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 248.0 |
| Färg | Vit |
Strömförsörjning | |
| Anslutningseffekt | 150 W |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 16.0 tim |
Design | |
|---|---|
| Omhängningsbar dörr | Ja |
| Dörröppning | Höger |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 4 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Bredd | 59.5 cm |
| Bredd (nischmått) | 60.0 cm |
| Djup | 65.5 cm |
| Höjd | 188.9 cm |
| Sladdlängd | 2.45 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .