Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Liebherr ECBN 6256 PremiumPlus BioFresh NoFrost är 72 394 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är du en av dom som inte tycker att kylskåp och frysar är så snygga passar den här modellen från Liebherr bra då den är integrerad. Det innebär att den byggs in med din övriga köksinredning så att allt ser enhetligt och snyggt ut. Då kylen har en volym på 357 liter kommer det finnas gott om plats för minst tre personer. Modellen bjuder på mycket goda miljö- och ekonomivänliga egenskaper då den är energiklassad A++.
Är du en av dom som gillar att bunkra upp och frysa in mycket mat kommer den här kylfrysen göra dig mycket nöjd. Frysen har en kapactitet på 114 liter, vilket räknas som en ganska stor frys. Kött, grönsaker, glass eller matlådor, ja du kommer ha gott om plats för allt du behöver.
Innan du drar på dig spenderarbyxorna bör du ta reda på om den här modellen kommer att få plats i ditt kök. Se till att mäta ordentligt, både en och två gånger. Liebherr ECBN 6256 PremiumPlus BioFresh NoFrost har mätts upp till 203 cm hög, 92 cm bred och 63 cm djup.
Om olyckan är framme och strömmen går behöver du inte drabbas av akut panik. Den här kylfrysen klarar nämligen av att behålla kylan i 40 timmar, förutsatt att du inte öppnar och stänger den allt för mycket.
Som du förstår så är Liebherr ECBN 6256 PremiumPlus BioFresh NoFrost en mycket pålitlig kombinerad kyl- och frys med mycket åtråvärda finesser och egenskaper. Om du prisjämför det här kombinerade kyl- och frysskåpet på PriceRunner ser du att den i dagsläget kostar 72394.00 kr. Det är också en topprankad kylfrys sett till popularitet. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner och material gör den här produkten till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Liebherr ECBN 6256 PremiumPlus BioFresh NoFrost |
| Märke | Liebherr |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 11.0 kg |
| Egenskaper | LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, NoFrost, Belysning kyl, Glashyllor |
| Nettovolym (Kyl) | 357.0 L |
| Energiklass | F |
| Placering | Fristående, Integrerad |
| Ljudnivå | 43 dB |
| Nettovolym (Frys) | 114.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Utan |
| Klimatklass | SN, T, N |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 322.0 |
| Färg | Vit |
Design | |
|---|---|
| Dörröppning | Höger, Dubbel |
| Utförande | Side-by-side |
| Hyllor/lådor (kyl) | 6 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 2 st |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 40.0 tim |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Bredd | 91.5 cm |
| Djup | 62.5 cm |
| Höjd | 203.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2015-06-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .