Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch KIN86VFE0 är 12 973 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Behöver du en ny kylfrys, eller hade du kanske tänkt ha en extra kylfrys i källaren eller i garaget? Utbudet av kylfrysar är dock enormt stort, och det kan vara väl värt att titta lite extra noga på funktioner och annat för att se till att du får just det du behöver.
Frysen har en ganska genomsnittlig kapacitet med en volym på 76 liter. Det kommer räcka gott och väl för de allra flesta som brukar förvara vanliga bruksvaror som bröd, kött, grönsaker och matlådor.
Bosch KIN86VFE0 ger ifrån sig ett ljud som har uppmätts till 35 dB. För var tioende decibel som höjs blir ljudet tio gånger starkare. För referens så brukar en normal samtalston ligga på ungefär 60 dB och en dammsugare runt 80 dB.
Om olyckan är framme och strömmen går behöver du inte drabbas av akut panik. Den här kylfrysen klarar nämligen av att behålla kylan i 10 timmar, förutsatt att du inte öppnar och stänger den allt för mycket.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Bosch KIN86VFE0. I kategorin kylfrysar är det här för närvarande en av de allra mest populära och eftersökta modellerna på PriceRunner och just nu kostar KIN86VFE0 12973.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 5 av 5 och alla dess unika karaktärsdrag gör den till ett prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch KIN86VFE0 |
| Märke | Bosch |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 4.0 kg |
| Ljudnivåklass | B |
| Egenskaper | Snabbkylning, LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, Display, NoFrost, Belysning kyl, Glashyllor, Flaskställ, Ägghylla |
| Nettovolym (Kyl) | 184.0 L |
| Energiklass | E |
| Placering | Fristående, Integrerad |
| Ljudnivå | 35 dB |
| Nettovolym (Frys) | 76.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Utan |
| Klimatklass | SN, ST |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 234.0 |
| Färg | Vit |
Strömförsörjning | |
| Säkring (ampere) | 10A |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 10.0 tim |
| Antal kompressorer | 1 |
Design | |
|---|---|
| Omhängningsbar dörr | Ja |
| Dörröppning | Höger |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 3 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 2 st |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Bredd | 55.0 cm |
| Bredd (nischmått) | 55.0 cm |
| Djup | 54.0 cm |
| Djup (nischmått) | 56.0 cm |
| Höjd | 177.0 cm |
| Höjd (nischmått) | 177.5 cm |
| Vikt | 55.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .