Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Sailing Boot Atlantique från Jamara har en kraftfull elektrisk motor på 9V som tar den framåt. Den här ger vuxna och barn lika mycket glädje!
Prova flexibla betalningar med
Leksakscity
Radiostyrd Segelbåt Atlantique Jamara 5 km/h
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Jamara Sailing Boot Atlantique är 449 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Den här modellen från Jamara är en rolig leksak som passar såväl gammal som ung. För den som helst inte sätter sig och skruvar själv, kommer den här färdigmonterad och redo att köras direkt ur lådan.
*Färdigmonterad *Elektrisk motor
Motorn är elektrisk och drivs med AA-batterier. Det är därför bara att klicka i nya batterier och fortsätta köra, istället för att behöva vänta på uppladdningsbart batteri eller åka till macken för att köpa bränsle att tanka med.
Idag är lägsta pris på Sailing Boot Atlantique 449.00 kr. För det priset får du en perfekt produkt att lära dig köra radiostyrt med!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Jamara Sailing Boot Atlantique |
| Märke | Jamara |
| Typ | Radiostyrda båtar |
Specifikationer | |
| Egenskaper | Propellerskydd, Radiosändare |
| Montering | Färdigmonterad |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-06-28 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Spänning | 9.0 V |
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AA (LR06) |
Mått | |
| Vikt | 472.0 g |
| Bredd | 85.0 mm |
| Höjd | 530.0 mm |
| Längd | 380.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .