Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den radiostyrda båten är tack vare den borstlösa motorn snabbare än andra modeller. AA-batterier används för att ge den el så ladda upp med extra för oavbruten körning.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Joysway Rocket V2 RTR 8651V2 är 2 818 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Nöjet i att köra runt med en radiostyrd båt en solig dag kan inte underskattas. Det kan vara lika kul för barn såväl som för vuxna, och om ni har flera radiostyrda fordon i familjen så öppnar det ju upp för roliga tävlingar.
Den har en elektrisk motor och drivs med AA (LR06)-batterier. Det är därför bara att sätta i nya batterier och fortsätta köra, istället för att behöva vänta på ett uppladdningsbart batteri eller åka till bensinstationen för att köpa bränsle att fylla på med. Om du tycker att det är kul att bygga ihop fordonet innan du ska köra det så kanske det här inte är något för dig, då den är färdigmonterad. Tack vare den borstlösa motorn får du en kraftfullare och snabbare upplevelse än med en vanlig borstad motor.
Idag är lägsta pris på Rocket V2 RTR 8651V2 2817.50 kr. Se till att jämföra olika modeller och återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Joysway Rocket V2 RTR 8651V2 |
| Märke | Joysway |
| Typ | Radiostyrda båtar |
Specifikationer | |
| Egenskaper | Borstlös motor, Radiosändare |
| Montering | Färdigmonterad |
Mått | |
| Vikt | 740.0 g |
| Bredd | 155.0 mm |
| Längd | 620.0 mm |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | LiPo, Alkalisk |
| Batterikapacitet | 2200 mAh |
| Laddningstyp | Avtagbart batteri |
| Spänning | 11.1 V |
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AA (LR06) |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-07-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .