Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den radiostyrda helikoptern från Revell kräver ingen monteringen innan du kan köra det. Tack vare det utrustade LiPo-batteriet får ut maximalt av den.
Prova flexibla betalningar med
Conrad
Revell Interceptor RC Helikopter RtF
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Revell Anti Crash Heli Interceptor RTR 23817 är 469 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Att köra med radiostyrda fordon har varit ett trivsamt nöje för barn (och vuxna kanske?) i många år. Finns det något roligare än att ta fram sin radiostyrd helikopter när våren kommer och köra en sväng?
Den har en elektrisk motor och drivs av batterier. Se till så att batterierna är laddade och fulla med energi! Den laddas smidigt via USB. Du behöver inte tänka på att du måste montera ihop helikoptrar innan du kan köra, då den kommer färdigmonterad i kartongen.
Idag är lägsta pris på Revell Anti Crash Helicopter Interceptor 469.00 kr. Se till att jämföra olika modeller och återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Revell Anti Crash Heli Interceptor RTR 23817 |
| Märke | Revell |
| Typ | Radiostyrda helikoptrar |
Specifikationer | |
| Egenskaper | USB |
| Montering | Färdigmonterad |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-19 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | LiPo |
| Laddningstyp | USB |
| Spänning | 1.5 V |
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AA (LR06) |
Mått | |
| Vikt | 62.09 g |
| Bredd | 50.0 mm |
| Höjd | 118.0 mm |
| Längd | 240.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .