Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här modellen har en räckvidd på 10m, vilket är en lite kortare räckvidd än konkurrenterna. Den laddas fullt på 40 minuter, vilket gör att du kan använda den om och om igen utan
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Syma S107G Phantom RTR är 632 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Att köra med radiostyrda fordon har varit ett trivsamt nöje för barn (och vuxna kanske?) i många år. Finns det något roligare än att ta fram sin radiostyrd helikopter när våren kommer och köra en sväng?
Motorn är elektrisk och drivs av batterier. Se till så att batterierna är laddade och fulla med energi! Den laddas effektivt via USB. Om du är (eller anser dig vara) händig och gillar att bygga lite så kan det här vara ett bra val för dig. Helikoptern kommer nämligen som en byggsats och behöver monteras ihop från grunden. Syma S107G Phantom RTR har en ganska kort flygtid på bara 5 minuter och passar den som blir rastlös fort. En kort flygtid gör det kanske till och med enklare att vara helt fokuserad när du väl använder den.
Idag är lägsta pris på Syma S107G Phantom RTR 631.71 kr. Se till att jämföra olika modeller och återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Syma S107G Phantom RTR |
| Märke | Syma |
| Typ | Radiostyrda helikoptrar |
Specifikationer | |
| Egenskaper | LED-ljus, USB |
| Flygtid (max) | 5.0 min |
| Räckvidd (max) | 10.0 m |
| Montering | Färdigmonterad |
| Färg | Blå |
Mått | |
| Bredd | 38.0 mm |
| Höjd | 98.0 mm |
| Längd | 220.0 mm |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batterikapacitet | 150 mAh |
| Laddningstid | 40 min |
| Laddningstyp | USB |
| Spänning | 3.7 V |
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AA (LR06) |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .