Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En Kronaby-smartklocka som har ett läder- och stålarmband. Klockan är vattentålig, så den tål lite stänk. Under skalet sitter en accelerometer.
Prova flexibla betalningar med
Klockor.se
Kronaby APEX S3115/1
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kronaby Apex 41mm A1000-3115 är 4 395 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Smartwatches är definitivt ett steg fram i teknikens utveckling, och är ett perfekt exempel på hur tekniken kan underlätta våra liv. De fungerar tillsammans med din smartphone och gör det bland annat möjligt för dig att mäta pulsen, räkna steg eller läsa sms direkt via klockan.
Den här smarta klockan kommer med en inbyggd stegräknare så att du kan hålla koll på dagens alla steg. Den har inbyggd Bluetooth-teknologi, vilken du använder för att ansluta till din mobiltelefon.
Just nu finns den här modellen att köpa från 4395.00 kronor, men se till att jämföra leveransalternativ och fraktkostnad mellan olika återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kronaby Apex 41mm A1000-3115 |
| Märke | Kronaby |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Löpning |
| Serie | Kronaby Apex |
Funktioner | |
| Egenskaper | Stegräknare, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 10 ATM (100m) |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-08-05 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Material (armband) | Läder, Stål |
| Färg (boett) | Svart |
| Färg (armband) | Svart |
| Glastyp | Safir |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Mått | |
| Bredd | 41.0 mm |
| Bredd (armband) | 20.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .