Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

I ett aktivitetsarmband har du olika funktioner för att hålla koll på olika värden under träningen. Den har en vikt på 105.6 gram.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Garmin Descent Mk3i with Titanium Band 51mm är 18 683 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En sportklocka är inte bara ett fantastiskt hjälpmedel för att optimera dina träningspass, utan är också användbara i vardagen. Du kan bland annat hålla koll på dagens steg och bli påmind om när det är läge att röra lite på sig.
Bland den här sportklockans alla smarta egenskaper finns bland annat en barometer. Denna hjälper till att mäta lufttryck, vilket är viktigt om du exempelvis vandrar på höga höjder. Den inbyggda pulsmätaren hjälper dig att hålla koll på pulsen.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Garmin så går den att hitta från 18682.73 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Garmin Descent Mk3i with Titanium Band 51mm |
| Märke | Garmin |
| Typ | Sportklockor |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Simning, Triathlon, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Övriga |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.4 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | Gyroskop, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, Barometrisk höjdmätare, Hudtemperatur, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 20 ATM (200m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 454x454 |
Internt | |
| Lagring | 32GB |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Strömkälla | |
| Batteritid | 240.0 tim |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-02-19 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Fiberförstärkt polymer |
| Material (armband) | Titan |
| Färg (boett) | Svart |
| Färg (armband) | Svart |
| Glastyp | Safir |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | ANT+, Wi-Fi, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
Mått | |
| Tjocklek | 16.4 mm |
| Bredd | 51.0 mm |
| Höjd | 51.0 mm |
| Bredd (armband) | 26.0 mm |
| Vikt | 165.9 g |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .