Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du har här en smartklocka som är ett behändigt litet komplement till din mobiltelefon. Klockan tål fukt, men är inte helt vattentät och det finns inbyggd sömnavläsning.
Klockmaster
WITHINGS SCANWATCH 2 42MM BLACK
Eller 888 kr/mån*
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Withings ScanWatch 2 42mm är 2 579 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 15 jämförda butiker.
Med den här smartwatchen från Withings får du många goda ting i ett. Koppla enkelt ihop den med din mobil och upptäck dess alla bra funktioner.
Undrar du också hur bra du egentligen sover? Med den här modellens smarta sömnavläsare kan du snabbt och enkelt få en översikt av din sömnmängd och sömnkvalitet. Klockan går att ansluta till Android-mobiler.
Just nu finns den här modellen att köpa från 2579.00 kronor, men se till att jämföra leveransalternativ och fraktkostnad mellan olika återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Withings ScanWatch 2 42mm |
| Märke | Withings |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling |
| Serie | Övriga |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 0.63 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | EKG (Elektrokardiografi), Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 5 ATM (50m) |
Anslutningar | |
| USB | Ja |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Material (armband) | Silikon |
| Färg (boett) | Silver, Svart |
| Färg (armband) | Svart |
| Glastyp | Safir |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS |
Mått | |
| Höjd | 42.0 mm |
| Bredd (armband) | 20.0 mm |
| Vikt | 52.6 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-02-25 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .