Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna Xiaomi-smartklocka har ett läderarmband. Displayen, en AMOLED, återger svärta bra och du kan lagra upp till 32GB data.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth with Leather Band är 1 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Är du på jakt efter en smart klocka? Då är det viktigt att fundera på vilka funktioner som är viktiga för dig. Det stora utbudet av olika modeller erbjuder dig bland annat allt från att kunna ringa, byta låt och läsa notiser direkt från handleden – till att mäta pulsen eller räkna steg under träningspasset.
Den här modellen från Xiaomi har bland annat stöd för trådlös laddning, vilket gör att det går snabbt och smidigt att ladda klockan. Klockan går att ansluta till Android-mobiler.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Xiaomi kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 1990.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi Watch 2 Pro Bluetooth with Leather Band |
| Märke | Xiaomi |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Simning, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Övriga |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.43 " |
| Operativsystem | Wear OS |
Funktioner | |
| Egenskaper | Gyroskop, Blodsyrenivå (SpO2), eSIM, Barometrisk höjdmätare, Trådlös laddning, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 5 ATM (50m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Internt | |
| Lagring | 32GB |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 466x466 |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android |
Minne | |
| RAM | 2 GB |
Design | |
|---|---|
| Material (armband) | Läder |
| Färg (boett) | Silver |
| Färg (armband) | Brun |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | Wi-Fi, 3G, 4G, Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 495 mAh |
| Batteritid | 65.0 tim |
Mått | |
| Tjocklek | 11.8 mm |
| Bredd | 45.9 mm |
| Höjd | 47.6 mm |
| Vikt | 54.5 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .