Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du har här en Garmin-smartklocka som skulle kunna vara det som tar din träning till nästa nivå. Du får väldigt klara färger med en AMOLED-display och du kan lagra upp till 8GB data
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Garmin Venu 3S 41mm with Leather Band French Grey är 4 311 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Idag är smarta klockor nästan lika vanliga som telefoner (nästan), och utveckligen av dem har kommit väldigt långt. De fungerar tillsammans med din smartphone och gör det bland annat möjligt för dig att mäta pulsen, räkna steg eller läsa sms direkt via klockan.
Tack vare den här smarta klockans inbyggda stegräknare blir det enkelt att hålla koll på hur många steg du tar om dagen. Bland den här modellens egenskaper finns bland annat vattenresistens. Det innebär att klockan tål om den skulle råka bli blöt. Med 8GB intern lagring har du utrymme för en del data.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Garmin kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 4311.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Garmin Venu 3S 41mm with Leather Band French Grey |
| Märke | Garmin |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Simning, Triathlon, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Garmin Venu |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.2 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | Gyroskop, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, Barometrisk höjdmätare, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 5 ATM (50m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 390x390 |
Internt | |
| Lagring | 8GB |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-07 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Material (armband) | Läder |
| Färg (boett) | Grå |
| Färg (armband) | Beige |
| Glastyp | Gorilla Glass |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | ANT+, Wi-Fi, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
Mått | |
| Tjocklek | 12.0 mm |
| Bredd | 41.0 mm |
| Höjd | 41.0 mm |
| Bredd (armband) | 18.0 mm |
| Vikt | 34.0 g |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .