Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du har här en Denver-smartklocka som skulle kunna vara det som tar din träning till nästa nivå. Höljet på klockan är vattentåligt och sömnavläsningen hjälper dig sova bättre.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Denver SWC-372 är 579 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Funderar du på att köpa en smart klocka? Då är det viktigt att fundera på vilka funktioner som är viktiga för dig. Det stora utbudet av olika modeller erbjuder dig bland annat allt från att kunna byta låt, skicka sms eller mäta pulsen under träningspasset – till att ringa direkt från handleden. Häftigt va?
Den här smarta klockan från Denver är utrustad med en sömnavläsare, vilket gör att du enkelt kan mäta kvaliteten på din sömn.
Det lägsta priset på den här klockan är för närvarande 579.00 kronor. Leveransalternativ och fraktkostnad kan skilja sig mellan olika butiker, så se till att jämföra för att hitta vad som passar dig bäst.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Denver SWC-372 |
| Märke | Denver |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Multisport, Löpning |
| Serie | Denver SW |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.3 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | Sömnavläsning |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | IP54 |
Anslutningar | |
| USB | Ja |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-31 |
Design | |
|---|---|
| Färg (boett) | Roséguld, Svart |
| Färg (armband) | Svart, Rosa |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
| Batteritid | 360.0 tim |
Mått | |
| Tjocklek | 12.0 mm |
| Bredd | 46.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .