Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En Wear OS-driven smartklocka som kan vara det perfekta komplementet till din träning. Om klockan hamnar i vatten så är det ingen fara och du kan lagra upp till 16GB data.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm BT är 4 890 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Smartwatches är definitivt ett steg fram i teknikens utveckling, och är ett perfekt exempel på hur tekniken kan underlätta våra liv. De fungerar tillsammans med din smartphone och gör det bland annat möjligt för dig att mäta pulsen, räkna steg eller läsa sms direkt via klockan.
För den som ofta är ute och vandrar i bergen eller i skogen är det viktigt att ha med sig en kompass. Den här klockan har en inbyggd sådan, så du kan vara säker på att du går dit du ska. Den här smarta klockan kommer med en 5 ATM (50m) and IP68-klassifikation som innebär att klockan både är damm- och vattentät. Perfekt för träningspass i ruskigt väder. Med 16GB intern lagring har du utrymme för en del data.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Samsung kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 4890.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm BT |
| Märke | Samsung |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling |
| Serie | Samsung Galaxy Watch |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.31 " |
| Operativsystem | Wear OS |
Funktioner | |
| Egenskaper | Stegräknare, Gyroskop, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, SIM-kort, Barometrisk höjdmätare, Trådlös laddning, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 5 ATM (50m), IP68 |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Internt | |
| Lagring | 16GB |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 432x432 |
Minne | |
| RAM | 2 GB |
Processor | |
| Processor | Samsung Exynos W930 |
| Processorkärnor | 2 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Färg (boett) | Silver, Svart |
| Färg (armband) | Svart, Silver |
| Glastyp | Safir |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 2 (802.11a) |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | Wi-Fi |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
Mått | |
| Höjd | 43.0 mm |
| Vikt | 52.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-07-27 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .