Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En HarmonyOS-driven smartklocka som har ett gummiarmband. AMOLED-displayen ger bra betraktningsvinkel och det finns inbyggd sömnavläsning.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Huawei Watch Ultimate with HNBR Strap är 8 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Med den här smart klockan från Huawei får du många goda ting i ett. Koppla enkelt ihop den med din mobil och njut av att upptäcka hur den underlättar din vardag.
Tack vare den här modellens inbyggda stegräknare blir det enkelt att hålla koll på hur många steg du tar om dagen.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Huawei kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 8990.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Huawei Watch Ultimate with HNBR Strap |
| Märke | Huawei |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Golf, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Huawei Watch |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.5 " |
| Operativsystem | HarmonyOS |
Funktioner | |
| Egenskaper | EKG (Elektrokardiografi), Gyroskop, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, Barometrisk höjdmätare, Trådlös laddning, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 10 ATM (100m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 466x466 |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 530 mAh |
| Batteriteknologi | LiPo |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Keramik |
| Material (armband) | Gummi |
| Färg (boett) | Svart |
| Färg (armband) | Svart |
| Glastyp | Safir |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Ja |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Mått | |
| Tjocklek | 13.0 mm |
| Bredd | 48.5 mm |
| Höjd | 48.5 mm |
| Vikt | 76.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-08 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .