Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du som tar träningen på högsta allvar kanske vill komplettera med ett aktivitetsarmband. Den har en vikt på 96.0 gram.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Garmin Fenix 7X Solar är -, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Med en sportklocka kan du enkelt hålla koll på din träningsutveckling och mäta resultat. Få en snabb översikt av hur du presterar, och optimera dina resultat.
För den som ofta är ute och vandrar i bergen eller i skogen är det viktigt att ha med sig en kompass. Den här sportklockan har en inbyggd sådan, så du kan vara säker på att du går dit du ska. Den har inbyggd Bluetooth-teknologi, vilken du använder för att ansluta till din mobiltelefon.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Garmin kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 7699.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Garmin Fenix 7X Solar |
| Märke | Garmin |
| Typ | Sportklockor |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Simning, Triathlon, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Garmin Fēnix 7 |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.4 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | Gyroskop, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, Barometrisk höjdmätare, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 10 ATM (100m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | MIP |
| Skärmupplösning | 280x280 |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Internt | |
| Lagring | 16GB |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Fiberförstärkt polymer |
| Material (armband) | Silikon |
| Färg (boett) | Svart |
| Färg (armband) | Svart |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlös kommunikation | ANT+, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
Mått | |
| Tjocklek | 14.9 mm |
| Höjd | 51.0 mm |
| Bredd | 35.6 mm |
| Bredd (armband) | 26.0 mm |
| Vikt | 96.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-01-19 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .